Steel-Laser And Bending

Oferujemy kompleksowe usługi obróbki metali wraz z opracowaniem pełnej technologii na podstawie dostarczonych modeli CAD 2D i 3D. 

Laser światłowodowy o mocy 10kW oraz prasa krawędziowa firmy Bystronic o sile nacisku 250 ton, giętarka łącząca gięcie rur na rolkach z funkcją swobodnego formowania dowolnych promieni – to nasza technologiczna baza wsparta kompletnym oprogramowaniem CAD oraz CAM.
Szeroki zakres usług, nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i obróbki stali pozwalają nam podjąć się dowolnego zlecenia 

O nas

Połączenie nowoczesnej technologii i doświadczenie w obróbce metali sięgające 1979 roku to coś, co wyróżnia nas na rynku

Możliwości

Poznaj nasze możliwości i nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy gotowi podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi specjalistami aby dokładniej poznać naszą ofertę i możliwości.
Zapraszamy do współpracy!

   Nowoczesność

Całością produkcji zarządzamy z poziomu Plant Managera wspartego kompletnym oprogramowaniem By Soft 7. Pozwala to zoptymalizować produkcję w stopniu niedostępnym przedsiębiorstwom pracującym w inny sposób.
Równie zaawansowany system CAD/CAM wspiera giętarkę do rur z funkcją swobodnego gięcia dowolnych promieni w
przestrzeni 3D.
Naszej dokładności nadzoruje system pomiarowy Axel Systems LTD a jakość potwierdza certyfikat ISO 9001.

Tradycja 

Nasza historia zaczyna się w 1979 roku, gdy w jeszcze małym warsztacie, na kilku maszynach rozpoczęliśmy produkcję części z metalu. Po latach rozwoju powstał konglomerat firm, której S-LAB Sp. z o.o. jest najnowszym dzieckiem.
Sięgając myślą w przyszłość, zawsze kładliśmy nacisk na rozwój i inwestycje. Dzięki temu dzisiaj możemy poszczycić się bogatym parkiem maszynowym, profesjonalną kadrą oraz ogromnym doświadczeniem. 

Galeria zdjęć

Odwiedź galerię i poznaj naszą firmę od środka

© S-LAB 2018